LogowanieClose

Odwiedziny przedszkolaków

W listopadzie w bibliotece zorganizowane zostały spotkania dla dzieci z cekcyńskiego przedszkola. Dzieci wysłuchały bajek, do których przygotowana została animacja z wykorzystaniem kukiełek.  

Zdjęcia w zakładce "Czytaj więcej"

Czytaj więcej: Odwiedziny przedszkolaków

Pisarka w bibliotece

W piątek 14.11.br. naszą bibliotekę odwiedziła autorka książek dla młodzieży Barbara Ciwoniuk. Na spotkanie zaproszona została  młodzież gimnazjalna z wychowawczynią Karoliną Klinger-Grzoną. Barbara Ciwoniuk w swojej literackiej twórczości została wyróżniona za trzy powieści: "Igor", "Ania" i "Musisz to komuś powiedzieć'. Na wstępie spotkania pisarkę przywitała Anna Meler i oddała głos autorce, która powiedziała kilka słów o sobie. W dalszej części spotkania autorka opowiadała o książkach, które napisała. Później nadszedł czas na pytania młodzieży do pisarki i podpisywanie książek. Uczniowie bardzo chętnie zadawali pytania Barbarze Ciwoniuk, która na każde udzielała informacji. Na zakończenie były podziękowania i kwiaty, a młodzież wręczyła pisarce upominek. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze, a uczniowie podziękowali autorce gromkimi brawami.

 

Czytaj więcej: Pisarka w bibliotece

Jesienne spotkanie DKK

Więcej informacji w zakładce Gminna Biblioteka Publiczna/Dyskusyjny Klub Książki

Barbara Ciwoniuk w bibliotece!

 

 

Spotkanie autorskie z Barbarą Ciwoniuk

Najpiękniejsze bajki nie tylko do czytania

Fundacja Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego w Warszawie przekazała bibliotece zestaw 14 książek z cyklu najpiękniejszych bajek świata. Do każdej kisiążki dołączona jest płyta CD z tą samą bajką.

Życzymy miłej lektury!

Książki zawierają płyty CD


 BIP 


  

GOPS w Cekcynie
Borowiacki portal agroturystyczny

CekcynNet

aktywna wieś

Internet na Wsi